2026 Akvarell
Såld: 2.600 kr
Såldes den 14 december 2020 -
5017 Akvarell
Såld: 3.800 kr
Såldes den 25 maj 2020 -
8013 Akvarell
Såld: 2.400 kr
Såldes den 27 maj 2019
6011 Akvarell
Wladyslaw Chmielinski, Krakow, signerad, 23, 5 x 33
Såld: 9.200 kr
Såldes den 24 november 2014 -
6010 Akvarell
Såld: 7.600 kr
Såldes den 24 november 2014